SKATEPARK Bratislava

VSTUP

Voľný

MESTO

Bratislava, Petržalka

Category
SKATEPARK
About This Project

Skatepark hlavného mesta sa nachádza v mestskej časti Petržalka, funguje už nejaký ten rok a vďaka neziskovej organizácii Kaspian sa darí tento park rozvíjať a udržiavať.

junkridelogocrewvektor 

U nás nájdeš najlepšie freestyle BMX, MTB a všetky komponenty a doplnky ktoré potrebuješ ! 

 

 

 

 

Park je rozdelený na dve časti a to parková, ktorá obsahuje veľkú stenu na rozbeh, stredný funbox s plytkým dopadom a za ním náš najnovší veľký hnedý drevený funbox. Lajnu ukončuje široky bang. Z tohto bangu pokračuje spätná lajna, ktora obsahuje malý funbox. Medzi týmto a najväčším funboxom sa nachádza dvojkopingová spina.

 

Street zónu tvorí bang, pyramida s grindboxom a malý rádius na konci. Park ešte obsahuje nie príliž veľké Ú-čko, grindbox rovný a druhý stúpajúci, sem tam nájdete aj nejaký ten rail.

 

Všetky prekážky sú plechové až na Ú-čko a najväčší funbox. Odporúčame jazdiť za sucha :D Povrch v skateparku je drsnejší asfalt. Na záver nesmiem zabudnúť na „CHill OuT“ altánok kde si môžete odložiť vaše veci a posedieť pri naberaní nových síl… (v altánku je zakázané fajčiť a v celom objekte je zákaz požívania alko. nápojov a iných omamných látok.)

 

Video z CONCRETE JUNGLE JAMU Vol.3 2012:

 

Videá z CONCRETE JUNGLE JAMU 2011: